Instalace

Instalační balíčky verze 4.22.1

Informace o změnách naleznete v changelogu.

Před aktualizací aplikaci nejprve vypněte. Na systémech Windows se při spuštěné Datovce nemusí instalace zdařit.

Instalační balíčky linuxových distribucí

Udržujeme repozitáře se stabilními balíčky pro několik distribucí.

Nejnovější balíčky společně se seznamem podporovaných distribucí můžete sledovat v projektu home:CZ-NIC:datovka-latest ve službě Open Build Service.

Podporované platformy

Upozornění: Od verze 4.8.0 Datovka nepodporuje Windows XP a Vista. Použití Datovky na těchto systémech je na vlastní nebezpečí a aplikace pravděpodobně nebude fungovat správně.

Uživatelská příručka, FAQ a API - návody na používání aplikace

Všem uživatelům Informačního systému datových schránek (ISDS) doporučujeme přečíst si náš stručný souhrn základních vlastností, pojmů a doporučení pro ISDS.

Další informace o aplikaci je možné nalézt v naší wiki.

Hlášení chyb a tipy na rozšíření aplikace

Rádi bychom získali zpětnou odezvu od uživatelů. Uvítáme jakékoliv náměty na vylepšení. Náměty a chyby v aplikaci můžete hlásit na emailovou adresu datove-schranky@labs.nic.cz nebo do našeho GitLabu . Do předmětu zprávy prosím specifikujte, že se jedná o „Datovku“.

Upozornění: Pokud součástí Vašeho hlášení či žádosti o pomoc s Datovkou musejí být a budou důvěrné informace, prosíme, označte je tak, budeme s nimi jako s důvěrnými zacházet (nebudou předány třetím osobám, po odstranění problému, kvůli jehož řešení nám byly poskytnuty, budou nenávratně smazány).