Ochrana osobních údajů

Aplikace Datovka (dále jen „Aplikace“) je aplikace ve variantách pro stolní počítače (desktopy) a pro mobilní zařízení a slouží svým uživatelům pro přístup k datovým schránkám v ISDS dle zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů. Provoz Aplikace včetně případného zpracování osobních údajů je zajišťován sdružením CZ.NIC, z. s. p. o., IČ 67985726, se sídlem Milešovská 1136/5, 130 00 Praha 3.

Prosíme, seznamte se před užíváním Aplikace důkladně s podmínkami ochrany osobních údajů. Pokud je Vám méně než 15 let, informujte své rodiče, jaké aplikace, včetně této Aplikace, používáte ve svém mobilním zařízení a projděte si s nimi níže uvedené informace. Nezapomeňte také zkontrolovat podmínky a zásady ochrany osobních údajů platformy, odkud Aplikaci stahujete.

Aby Aplikace správně fungovala a dělala to, co od ní očekáváte, zpracováváme některé údaje, které získáme v průběhu jejího užívání, případně které nám v souvislosti s jejím užíváním sami poskytnete. Některé z údajů mohou být i osobními údaji.

Jaké údaje zpracováváme?

Další zpracovávané údaje:

Co s údaji neděláme, resp. jaká data nesbíráme:

K čemu údaje potřebujeme a co s nimi děláme:

Jak dlouho údaje zpracováváme a uchováváme:

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá a tak další informace, včetně popisu Vašich práv (výmaz, námitka, přenositelnost a další), naleznete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Pokud se informace zde od informací v Zásadách liší, platí informace, které jste si přečetli právě tady.

Jestliže máte jakékoliv otázky, ať už k ochraně Vašich údajů nebo k Aplikaci samotné, určitě se nás neváhejte zeptat – kontakty naleznete na www.nic.cz či www.datovka.cz.